DomůKontaktujte nás

Kontaktujte nás

Přejeme krásný den,
narazili jste při vyhledávání na portálu PanZdraví.cz na něco, čemu nerozumíte nebo si nejste jistí? Chcete s námi spolupracovat nebo rozšířit naše řady? Nebojte se obrátit na naše odborníky z PanZdraví.cz, kteří jsou připraveni Vám co nejrychleji odpovědět na dotaz. Mezitím se můžete podívat do našeho magazínu a inspirovat se.

Obchodní spolupráce

Vlastníte eshop a chtěli byste se k nám přidat? Můžete se podívat do sekce přidat obchod, kde jsme vše podrobně popsali. Pokud jste ale ani tak nenašli odpověď na Váš dotaz, neváhejte a obraťte se na email
spoluprace@panzdravi.cz

Marketing

Chtěli byste o nás napsat článek nebo byste potřebovali doplňující informace k našemu vyhledávači PanZdraví.cz? Nebo nám navrhnout marketingovou spolupráci? Využijte email
marketing@panzdravi.cz

Nabídka práce

Líbí se Vám náš vyhledávač a chtěli byste rozšířit naše řady? Přidejte se i vy k odborníkům. Máme pestré možnosti uplatnění, které by vás mohly zaujmout. Dejte nám o sobě vědět na email:
hr@panzdravi.cz

Připomínky a stížnosti

Byli jste v průběhu nákupu s něčím nespokojeni nebo máte návrh na zlepšení některých našich procesů? Nebojte se napsat přímo panu řediteli na email:
reditel@panzdravi.cz

✉️ Kontaktní formulář

Nepodařilo se Vám najít odpověď na Vaši otázku? Využijte obecný emailový kontakt info@panzdravi.cz nebo kontaktní formulář níže a zeptejte se nás na cokoliv Vás napadne. Pokud si nevíte rady s výběrem produktu nebo potřebujete inspiraci, nakoukněte do našeho online magazínu.

Údaje o společnosti

Na této adrese není možné žádné zboží prohlédnout nebo vyzvednout. JMP Media Group s.r.o. není prodejcem zboží.

JMP Media Group s.r.o.
Thunovská 179/12
Malá Strana
118 00
Praha 1

IČO: 09492691

Zapsána v obchodním rejstříku vedeným Krajským soudem v Praze – C 336354

Bankovní spojení pro ČR:
2101863840/2010  (Fio banka, a.s.)

Bankovní spojení pro EU:
2401863842/2010  (Fio banka, a.s.)


Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky