Recenze nanoSPACE roušky a respirátory

Nano roušky a respirátory

Naším každodenním životem nás nyní neustále provázejí roušky a respirátory. Někoho méně, někoho více. Chránit se musíme všichni, aby nám ta doba koronová brzy skončila.

K otestování jsme do redakce PanZdravi.cz dostali balíček produktů od nanoSPACE. Krabice byla plná různorodých roušek, respirátorů a bonusem byla dezinfekce.

Nano rouška SAFETY NANO PROTECT vel. M

3vrstvá ochranná nano rouška s filtrem z nanovlákenné membrány. Nanovlákenná rouška je velmi příjemná na dotek a lehká jako peříčko. Rouška je tenká a prodyšná a díky tomu je vhodná na každodenní použití i v teplejším počasí i na sport. Je opatřena elastickým páskem přes nos a velmi příjemnou gumičkou z hedvábí a lycry, která neškrtí. Rouška je vyrobena v bíle barvě a je dostupná ve velikostech S až XL. Velikost M je velice pohodlná, super sedí na obličeji ale gumičky trošku táhnou za ušima. Lepší asi zvolit velikost L.

Nano rouška SAFETY NANO PROTECT je navržena jako jednorázová, ale pokud není zcela znehodnocena, lze ji sterilizovat 2-3x pro další použití. Nejjednodušší je použití vhodné desinfekce.

Nano rouška SpurTex: VS záchyt FFP2

Nano rouška SpurTex

3vrstvá rouška s vysoce účinným filtračním nanomateriálem. Nosná vrstva je z viskózy a vnitřní vrstva je nanomateriál PVDF. Rouška je lehká a příjemná na obličeji. Efektivita roušky je srovnatelné s efektivitou respirátoru bez ventilu.

Rouška je bílá a je vyrobena v několika velikostech: dospělý, junior 6+ a baby 2+. Uchycení roušky u dospělých je možné na gumičky nebo na šňůrky. Po dezinfekci je rouška připravená na opakované použití.

Nano respirátor Spurtex – filtrace 98,5 %

Nano respirátor Spurte

Respirátor je lehký a prodyšný a tímto také vhodný i do letního počasí a chrání vás před koronavirem. Díky nízkému tlakovému odporu umožňuje respirátor opravdu snadné dýchání.

Nano respirátor je vhodný pro všechny, kdo potřebují vyšší stupeň ochrany (zdravotnický personál, chronicky nemocní, rizikové skupiny, alergici a astmatici). Jednorázový respirátor.

Nano respirátor BreaSAFE: ANTI-COVID-19/FFP2

Nano respirátor BreaSAFE

Filtrační polomaska BreaSAFE: ANIT-COVID-19/FFP2 je vhodná na ochranu dýchacích orgánů proti částicím. Záchyt minimálně 94 % pevných nebo kapalných částic v ovzduší. Díky použití aktivního stříbra spolehlivě likviduje mikroorganismy a zajišťuje ochranu i v případě zvlhnutí.

Respirátor je vyroben z nanovlákenné membrány, jejíž ultralehká konstrukce umožňuje komfortní nošení i po delší dobu. Respirátor nemá výdechový ventil a spolehlivě tak chrání před nákazou uživatele i jeho okolí (covid-19 příznaky). Respirátor je pohodlný na nošení a snadno se s ním manipuluje.

Respirátor se může použít opakovaně. Interní studie prokázala, že i po 14 násobném ošetření doporučenou dezinfekcí nedošlo ke snížení prodyšnosti, poškození vnější či vnitřní vrstvy respirátoru a především ke snížení filtrační účinnosti použité membrány. Sledujte jaké aktuálně platí opatření.

Ochrana před koronavirem - roušky a respirátory a nano membránou

Všechny nano roušky i nano respirátory jsou mnohem účinnější ochranou než obyčejné látkové roušky.

Dezinfekce respirátorů a roušek SPREJ 70% ethanol

Čistá ethanolová dezinfekce je vyvinutá přímo pro nanovlákenné produkty typu nano rouška Spur, nano rouška SAFETY NANO PROTECT, nanovlákenný respirátor BreaSAFE a antivirový šátek nanoSPACE.

Dezinfekce je bez vůně, je šetrná k membráně a dokonale čistí nano roušky, nano respirátory i nano šátky. Balení ji dispozici 100 ml nebo 300 ml.