Medicinskatechnika.cz – technika vhodná pro zdravotníky i domácnosti

bezkontaktni teplomer

PanZdravi.cz je největším vyhledávačem medicínské techniky na českém internetu. V našem sortimentu najdete ty nejkvalitnější české značky a prodejce s certifikáty a osvědčeními. Neustále pracujeme na tom, aby byl sortiment dostatečně široký. Na náš vyhledávač jsme nově zařadili e-shop medicinskatechnika.cz. Jedná se o e-shop s nabídkou medicínské techniky, jako jsou defibrilátory, teploměry nebo inhalátory.

O e-shopu Medicinskatechnika.cz

E-shop medicinskatechnika.cz provozuje Tomáš Slavíček a má své sídlo v Praze. Obchod funguje především jako e-shop, ale v případě, že si chcete zboží vyzvednou osobně, můžete dojít na adresu Jana Růžičky 1234/4, Praha 4. Na tomto místě lze domluvit osobní odběr (vždy telefonicky dopředu), od pondělí do pátku mezi 8 – 17 hodinou.

Mecicinskatechnika.cz drží certifikát „Ověřeno zákazníky“ portálu Heureka.cz. Mezi zákazníky je tento e-shop oblíbený. Neslouží jen pro mediky a provozovatele ordinací či nemocnic, některé části sortimentu se mohou hodit doma i Vám.

Nákup na leasing, kompletní servis a bezpečnostně-technické prohlídky

Tento obchod je unikátní i svými dalšími službami. Využít můžete kompletní servis medicínské techniky nebo nákup na leasing. Tento druh nákupu mohou využít lékaři, pokud nutně potřebují obnovit medicínskou technologii, ale nemají dostatek finančních prostředků na účtu. Využít můžete i bezpečnostně-technické prohlídky, které jsou pro provozovatele zdravotnických zařízení povinné. Jedná se o zákon č. 268/2014 Sb. a o změně zákona č. 634/2004 Sb., o správních poplatcích.

Sortiment Medicinskatechnika.cz

Velkou výhodou e-shopu medicinskatechnika.cz je široká uplatnitelnost sortimentu. Sortiment je vhodný, jak pro zdravotníky, tak ale i pro běžné domácí použití. Každý si najde své.

Potřeby pro zdravotníky

V sortimentu e-shopu Medicinskatechnika.cz najdete defibrilátory, dermatoskopy, záznamový systém na měření EKG, potřeby pro elektrochirurgii, na cvičení proti inkontinenci, kryochirurgii, ale i veterinární přístroje. Medicinskatechnika.cz je vhodná pro všechny zdravotníky, kteří potřebují kvalitní přístroje a pomůcky pro svou činnost v ordinacích.

Potřeby vhodné do domácnosti

E-shop Medicinskatechnika.cz je vhodný nejen pro zdravotníky. Doma se Vám může hodit antidekubitní systém na ležení (obzvláště, pokud se doma staráte o člověka, který většinu dne musí ležet) nebo chladivou a hřejivou bandáž. Tu můžete využít při problémech s bolestmi svalů a kloubů, pomůže snížit otok a prohřeje dutiny nebo šíji při nachlazení. Pokud trpíte astmatem nebo dýchacími obtížemi, může se hodit profesionální inhalátor. Příznaky koronaviru jsou mimo jiné bolesti svalů, ale i teplota (horečka). Nejen pro tyto případy se Vám bude doma hodit bezkontaktní teploměr. Bezkontaktní teploměr je vhodný rovněž pro měření teploty u menších dětí. Měření je provedeno rychle a přesně.