Levneglukometry.cz – odborník na glukometry a testovací proužky

glukometr

Na největším vyhledávacím portále panzdravi.cz se zdravotnickým vybavením, léky, doplňky stravy či kosmetickým a drogistickým zbožím, jsme uzavřeli novou spolupráci, se kterou bychom se rádi pochlubili. Nyní u nás můžete zakoupit produkty z e-shopu Levneklukometry.cz. Jak už sám název e-shopu napovídá, jedná se o prodejce širokého sortimentu glukometrů a testovacích proužků na českém trhu.

O e-shopu Levneglukometry.cz

Internetový obchod levneglukometry.cz má bohatou historii. E-shop vznikl v roce 2009 v Litvínově, odkud podniká dodnes. Právě v Litvínově na adrese Ruská 886 si můžete zboží i osobně vyzvednout. V e-shopu je možné platit převodem nebo si zboží nechat dovést na dobírku.

Levneglukometry.cz mají nejkvalitnější sortiment na českém trhu. V sortimentu můžete najít glukometr accu chek, glukometr easygluco nebo také glukometr contour plus. Vedle glukometrů si můžete koupit i testovací proužky.

Glukometr contour plus návod: https://docplayer.cz/140281368-Uzivatelska-prirucka.html

diabetes

Využití glukometru, příčiny cukrovky

Glukometry slouží na měření cukru v krvi. Využívat jej mohou, jak diabetici, tak ale i zdraví lidé, kteří si chtějí hlídat správnou hladinu cukru v krvi. Jak vzniká cukrovka? Příčiny cukrovky můžete hledat na více frontách. Velký rozdíl je například v tom, kdy cukrovku dostanete. Některé typy cukrovky jsou spojeny s konkrétním životním obdobím. Typicky existuje stařecká cukrovka, těhotenská cukrovka nebo dětská cukrovka.

Není vůbec špatné mít doma glukometr. Domácí test na cukrovku je vhodný, jak pro diabetiky, tak ale i pro zdravé lidi. Diabetes test pomůže odhalit počátky onemocnění a může se tak začít včas řešit. Jaké mohou být příznaky diabetu?

Příznaky diabetu

  • časté močení
  • pocity velké žízně
  • nadváha
  • potíže s nervy způsobující nepříjemné pocity v nohou
  • zhoršení zraku
  • zvýšená nutnost delšího spánku (i během dne)

Diabetes hodnoty

Co je diabetes určitě víte. Jedná se o zvýšenou hladinu cukru v krvi. Jak se, ale má pohybovat správná hladina cukru v krvi, abyste byli v normě? Hladina glykémie by neměla být moc nízká, ale ani moc vysoká. Spodní hranice glykémie (hypoglykémie) je 3,9 mmol/l. Pokud je hladina cukru v krvi nižší nejde sice o ohrožení života, ale jde už o velký varovný signál, že byste měli do těla doplnit sacharidy. Horní hranice glykémie (hyperglykémie) nalačno je 6-7 mmol/l, během dne pak 8-10 mmol/l. Jednou z hodnot, která se zjišťuje u diabetiků je dlouhý cukr. Dlouhý cukr u diabetiků je měření glykovaného hemoglobinu. Zjednodušeně se jedná o průměrnou hladinu glykémie (cukru) v krvi za poslední 3 měsíce před měřením.