Dobreoci.cz – netradiční sortiment pomáhající zbavit se problémů s očima

dítě s brýlemi

Největší internetový vyhledávač v oblasti zdraví panzdravi.cz není pouze o tradičním sortimentu léčiv, vitamínů, drogerie či doplňcích stravy. Na vyhledávači panzdravi.cz najdete i vzdělávací sortiment, a to nejen ve smyslu knih. Díky spolupráci s e-shopem dobreoci.cz Vám můžeme nabídnout nejen knihy, ale i další informace, která Vám pomohou zlepšit si zrak.

O e-shopu dobreoci.cz

E-shop dobreoci.cz není tradičním eshopem se stovkami produktů. Založil ho Tomáš Brouček, který vychází ze svého inspirativního života. Pan Brouček byl v roce 2008 propuštěn ze zaměstnání, ve kterém dělal vrcholového manažera, a musel se rozhodnout, co bude dělat dále. Tuto životní etapu zvládnul a začal se věnovat přírodní medicíně a doplňkům stravy. V tomto sektoru začal podnikat a vznikl e-shop dobreoci.cz.

Co můžete na e-shopu najít?

E-shop je unikátní i v tom, že zde nenajdete stovky nejrůznějších produktů, ale spíše rady a cvičení pro zdravý zrak. Potkat se tak můžete s tipy a produkty na zlepšování schopnosti zaostřování, snížení počtu dioptrií, zmírnění únavy a pálení očí, odstranění zánětlivých onemocnění očí či léčbou degenerativních očních onemocnění.

E-shop plný e-knih a tipů

Na stránkách dobreoci.cz můžete najít desítky návodů, tipů a rad, jak cvičit zrak, ale také informace o očních onemocnění. Vedle toho se pan Brouček věnuje zdravému životnímu stylu, a proto si zde můžete najít i tipy, jak vybrat správný mixér, odšťavňovač nebo které jsou vhodné bylinky na detoxikaci organismu.

Nejčastější oční onemocnění

Nejčastěji jsou oční onemocnění způsobeny celou řadou faktorů, které na sebe navazují. Může se jednat o stres, oslabenou funkci některého z orgánů, nedostatek výživných látek nebo také překyselení organismu. Suché, pálivé a unavené oči – snad nejčastější problém. Vedle toho se pak jedná o onemocnění jako je šedý zákal, degenerace sítnice, zelený zákal, zvýšený nitrooční tlak či sklivcové zákalky.

Desatero pro Vaše oči ZDARMA

Na stránkách dobreoci.cz umístil pan Brouček možnost nechat si zdarma zaslat e-knihu Desatero pro Vaše oči. Pokud se o zdraví zajímáte a chcete si přečíst inspirující a vzdělávací informace, doporučujeme si nechat e-knihu zaslat na e-mail.