Chytrá houba je skvělý pomocník pro vaše zdraví i zdraví stěn v bytě nebo na chatě

Hledáte pomocníka, který pomůže s bojem proti lupénce, plísněmi na nohách nebo plísněmi na stěnách? Právě jste ho našli! Produkt chytrá houba na nehty, chytrá houba na nohy nebo chytrá houba lupénka, pomůže od dlouhodobých problémů. Možná u vás neúčinkují jiné produkty, a právě proto je vhodné vyzkoušet osvědčenou změnu.

Produkt chytrá houba pythie řeší plísně nehtů

Jedním z nejvíce se prodávajících produktů je chytrá houba pythie. V čem je chytrá houba pythie výjimečná? Pokud bojujete s plísněmi nehtů na nohou jste u tohoto produktu správně. Chytrá houba na plíseň nehtu je vědecky ověřená a mohou ji používat, jak diabetici, tak ale i děti, lidé s narušenou imunitou či těhotné ženy. Chytrá houba na nehty u nohou umí zázraky – vyzkoušejte. Produkt chytrá houba na nehty je přírodní a hodí se i k velmi citlivé pokožce. Použití je jednoduché. Stačí nechat rozpustit tabletu v horké vodě (okolo 35 stupňů) a následně si v roztoku alespoň 40 minut umývat nohy, včetně meziprstních prostorů. Roztok využijete i na druhý den, kdy postup opakujete. Následně se proces pravidelně opakuje po 6 dnech.

Produkt chytrá houba pythie biodeur prevent 3x3g – jak a na co účinkuje?

Obdobným a stejně závažným problémem může být zápach a velká potivost nohou, a to nejen v letním období. Chytrá houba na nohy si dokáže poradit, jak s touto potivostí, tak ale i s nepříjemným a obtěžujícím zápachem nohou. Vyrábí se nejčastěji ve dvou formách. Ve formě prášku (biodeur prevent foot powd), který si stačí naprášit do nošené obuvi. Prášek do boty nasypejte těsně před nazutím. Prášek do boty dostanete pomocí stisknutí ampulky. 

Další variantou jsou rozpustné šumivé tablety. V rámci šumivé varianty je nejvhodnější chytrá houba pythie biodeur prevent 3x3g. Šumivou tabletu nechte rozpustit ve vodě (34 stupňů). V této vodě si zhruba hodinu omývejte chodidla a prostory mezi prsty. Je důležité nohy neutírat, ale nechat přirozeně uschnout. Ve zmíněném roztoku namočte tampon, kterým si vytřete nošené boty. Tento roztok nevylévejte. Na druhý den stačí do roztoku přidat zhruba litr teplé vody a proces opakovat. Voda se následně vyleje a za týden se celý proces opakuje. Aplikace je nejvhodnější večer těsně před spaním. Tento proces byste měli pravidelně opakovat, dosáhnete tak lepších výsledků. Není to ale pouze o zápachu nohou, problémem může být i samotná plíseň. Chytrá houba na plíseň na nohou bude vašim snadným řešením. Série výrobků biodeur chytrá houba vás překvapí. Stejně tak dobře účinkuje pythie biodeur nail chytrá houba.

Chytrá houba léčí pokožku postiženou lupénkou

Kde se ještě dá chytrá houba využít? Stejně dobré využití můžete hledat u potíží s lupénkou. Chytrá houba na lupenku se prodává v několika provedeních. Na trhu najdete chytrou houbu ve formě masti, krému a přípravků do koupele. Produkt chytrá houba lupénka může výrazně vyřešit jakékoliv problémy s lupénkou i na vašich nohou.Přípravek do koupele má snadné použití. Do lahve s vodou o teplotě 34 stupňů vlijte ampulku a nechte při pokojové teplotě 12 hodin aktivovat. Následně si stačí napustit vanu a do vody vlít obsah lahvičky. V této lázni se koupejte zhruba hodinu. Neutírejte se, ale nechte tělo samovolně uschnout. V následujících 4 dnech proces opakujte s novými ampulkami. V období následujících dvou měsíců prosec opakujte. V balení Biodelta koupel 15x8g je právě potřebných 15 ampulí po 8 gramech. Varianta krému chytrá houba je vhodným doplňkem koupelí. Aplikuje se mezi procesem těchto koupelí. Krém stačí vetřít do kůže. 

U lupénky ještě chvíli zůstaneme. Možná nemáte problémy jen s lupénkou, ale i se suchou kůží. V těchto případech se ohlédněte po speciálním krému chytrá houba. Produkt biogama krém chytrá houba dokáže hloubkově obnovit pokožku a regeneruje drobné ložiska lupénky. Často se biogama krém chytrá houba používá jako doplněk po relaxačních koupelích.

Chytrá houba a její využití pro léčbu ekzémů

Chytrá houba pomáhá vedle všech výše uvedených problémů také v souvislosti s bércovými vředy a proleženinách. Nejvhodnějším produktem této série je biomycosin. Biomycosin upravuje fyziologickou a mikrobiální flóru kůže právě v okolí bércových vředů a proleženin. Vedle toho je chytrá houba vhodná pro léčbu ekzémů. Pokud pocházíte ze Slovenska, hledejte produkt pod názvem mudra huba na ekzem či ecosin mudra huba.

Chytrá houba pro vaše mazlíčky – ecosin chytrá houba pro zvířata

Věděli jste, že může chytrá houba pomoci i vašim mazlíčkům? Využití chytré houby je širokospektrální a tento efekt to jen potvrzuje. Produkt ecosin chytrá houba pro zvířata umí pomoci s postiženými a zánětlivými místy, které si mazlíčci olizují a může tak vzniknout k zánětlivým ložiskům. Produkt ecosin chytrá houba pro zvířata pomůže při problémech s plísňovými infekcemi, kvasinkovými infekcemi, s léčbou drápků a tlapek, při zánětlivých ložiskách na kůži, ale dokonce i při hnilobě kopyt. Hniloba kopyta je nejčastější onemocnění koňského kopyta. Pokud tedy máte koně nebo se o koně chodíte starat, bude Vám ecosin chytrá houba pro zvířata skvěle sloužit.

chytrá houba feel fresh

Využijte chytrou houbu pro odstranění plísní ve stěnách – chytrá houba biorepel k vašim službám

Chytrá houba nemá pozitivní účinky pouze přímo na lidské zdraví, ale i nepřímo. Možná se vám už někdy stalo, že se vám v místnosti doma nebo na chatě objevila na stěnách plíseň. Skvěle se dá v těchto případech využít chytrá houba na plíseň na zdi. Plísně na stěnách mohou způsobovat zdravotní problémy, například alergie, bolesti hlavy, únavu, zánět průdušek, záněty spojivek či dokonce plicní mycetomy. Sáhněte se produktu chytrá houba proti plísni na zdi.

Nejvyhledávanějším produktem při těchto bojích je chytrá houba biorepel. Nejen, že biorepel proti plísním na zdivu plíseň odstraní, ale dokonce ve stěnách zůstane a v případě, že se po nějaké době začnou plísně znovu rodit, opět zakročí. Jak už je patrné z názvu, tak chytrá houba biorepel není chemickým přípravkem, ale biologickým. Díky tomu je chytrá houba biorepel vhodná, jak pro domácí, tak komerční využití.

Vyřešit tak můžete problémy doma, na chatě, ale i v kancelářských nebo skladových prostorách. Produkt bio repel kde koupit? Produkty chytrá houba biorepel je nově součástí našeho vyhledávacího portálu panZdravi.cz a patří do sortimentu e-shopu chytra-houba.com. Právě tento e-shop jsme pro vás nově zařadili do nabídky.

Závěr a doporučení chytré houby

Chytrá houba je skvělým pomocníkem při řadě zdravotních komplikací s kůží, ale také s plísněmi na stěnách. Přípravky jsou biologické a jsou šetrné k vašemu zdraví. Přesto jsou ale velmi účinné a odzkoušené odborníky. Chytrá houba je vhodná rovněž pro alergiky, diabetiky nebo pro osoby s jinými problémy. Šetrnost ke zdraví a velká účinnost, i to je chytrá houba. Cenově je chytrá houba dostupná a nic by vám tedy nemělo bránit v jejím vyzkoušení.

Lidé také často hledají v souvislosti s tématem: chytra houba na plisen nehtu, chytra houba na nehty u nohou, chytrá houba na plísen na nohou.