Chytra-houba.com – specialista na problémy s plísněmi, mykózami a lupénkami

chytrá houba

PanZdravi.cz je největší vyhledávací portál v oblasti zdraví v České republice. Najdete na něm ty nejkvalitnější produkty z oblasti léků, doplňků stravy, kosmetiky a drogerie. Jsme rádi, že vám můžeme představit nového partnera, kterého jsme zařadili do našeho už tak pestrého sortimentu. Jedná se o e-shop chytra-houba.com. Produkty tohoto e-shopu vám pomohou v oblasti plísní, mykózy, ale i bércových vředů.

O e-shopu chytra-houba.com

E-shop chytra-houba.com pochází z jihomoravské metropole Brna a na českém trhu se pohybuje už řadu let. Vedle e-shopu je možnost si produkty vyzvednout i osobně. Dorazit můžete na ul. Obřanská 272/129 od neděle do čtvrtka mezi 18 a 22 hodinou. Při osobním převzetí produktů se neúčtuje žádný poplatek. V rámci internetového obchodu chytra-houba.com si můžete vybrat ze tří způsobů dopravy – Česká pošta, Zásilkovna a dobírka.

Co je to chytrá houba?

Chytra-houba.com je specialista na problémy s plísněmi, mykózami a lupénkami. Možná jste se dostali do situace, že jste měli problémy s kůží, nebo dokonce jste měli bércové vředy. Léčba nebyla moc účinná a vy jste tak hledali další alternativy. Řešením jsou právě produkty s chytrou houbou. Co je to chytrá houba? Je to především bojovník proti plísním a nejrůznějším kožním nemocem. Chytrá houba se živí ostatními houbami, které tak postupně vysaje.

Kde chytrá houba pomáhá?

Kde je chytrá houba účinná? Vedle zmíněných plísní pomáhá s bojem proti atopickým ekzémům, aftům v ústech, paradentóze, proleženinám, lupénce, zápachu nohou či vaginální mykóze. Jsou potvrzené případy, kdy chytrá houba pomohla vyléčit i těžké stádium bércových vředů na nohách. Dalo by se říci, že využití chytré houby nezná hranice. Přípravky s chytrou houbou jsou k dostání i ve variantě pro diabetiky.

Chytrá houba pomáhá s plísněmi na stěnách

Chytrá houba má ještě jednou důležité využití. Trápí vás problémy s plísněmi na stěnách? Plísně na stěnách bývají spouštěčem nejrůznějších onemocnění organismu. Chytrá houba ve formě speciálního prášku se rozmíchá v čisté vodě a aplikuje se na zdi. Tento pomocník doslova „vyžere“ veškeré plísně a mikroorganismy ze stěn a uvede se do „spánku“. Jakmile se začnou plísně znovu objevovat, „probudí se“ a opět účinkuje. Zkušenosti uživatelů hovoří minimálně o 3 letech klidu bez plísní.